Celkem 0 položek
0 Kč

Profil E-shopu

 

POKUD SE VÁM LÍBÍ ELEGANTNÍ SPORTOVNÍ MÓDA S NEJNOVĚJŠÍMI ODĚVNÍMI TRENDY, VYHLEDÁVÁTE KOMFORT, KVALITU ZA PŘÍZNIVOU CENU, JE E-SHOP 10 FOTBAL TOU SPRÁVNOU VOLBOU PRO VÁS!

 

Internetový obchod 10 FOTBAL, který je autorizovaným distributorem a specializovaným prodejcem značky JOMA, vznikl za účelem nadchnout a inspirovat fotbalové a futsalové příznivce všech věkových kategorií svoji širokou nabídkou produktů pro fotbal a futsal.

 

Společnost JOMA vznikla v historicky známem španělském městečku Toledo v roce 1965. Díky své preciznosti a vlastním vývojem nových technologií, které dokázaly vyhovět novým sportovním trendům, se společnost JOMA dokázala ve své 54 leté historii zařadit mezi největší výrobní giganty sportovní módy. To, že společnost Joma patří mezi sportovní elitu dokazuje i skutečnost, že je partnerem mnohých významných klubů a reprezentačních celků po celém světě.

Produkty, které nabízí e-shop 10 FOTBAL jsou dodávány přímo od výrobce JOMA ze Španělska. E-shop 10 FOTBAL se zaměřil také na to, aby se Vaše nakupování stalo co nejjednodušší a nejrychlejší. Přejeme si, abyste nebyli spokojeni jen s produkty ze společnosti JOMA, ale také i s poskytovaným servisem.

 

Přejeme Vám příjemný nákup v našem e-shopu.

 

Váš sportovní partner 10 FOTBAL

 

SPORTUJEME SE ZNAČKOU JOMA